Anmälda och betalda (Sorterad på sträcka - sedan efternamn) - Raukloppet

Kaffepannan
Besökare: 22656
Antal anmälda: 92 varav 81 betalda
något vackeert
Till innehåll

Anmälda och betalda (Sorterad på sträcka - sedan efternamn)

Namn Födelseår Sträcka Klubb
Michael Belin 1977 4.5 TälleHau
Carl Belin 2007 4.5 TälleHau
Vincent Belin 2009 4.5 TälleHau
Sophie Belin 2012 4.5 TälleHau
Torvald Berg 1957 4.5
Gösta Berglund 2011 4.5 Granqvistgruppen AB
Meja Boqvist 2010 4.5 Mölndal Outdoor IF
Alva Celind 2011 4.5 KFUM Friidrott
Johanna Celind 1983 4.5
Maja Celind 2013 4.5
Petra Ekengren 1963 4.5
Emmy Ellbring 2008 4.5 Ljungby FIK
Mathias Granqvist 1967 4.5 Granqvistgruppen AB
Anna Granqvist 1971 4.5 Granqvistgruppen AB
Kristina Hållén 1974 4.5
Kaspian Hållén 2011 4.5
Pia Hesselgren 1962 4.5
Rikard Johansson 1978 4.5 Klasses BK Sport 1969
Sara Kitabwalla 1966 4.5 Hammarby Handboll
Fritte Löfgren 2014 4.5 Brawl Starz
Janne Mellander 1964 4.5 Höga Kusten
Jonas Nilsson 1966 4.5
Jonas Ortman 1982 4.5
Emma Ortman 1982 4.5
Malte Ortman 2011 4.5
Noomi Riedel 1985 4.5 The Lansa runners
Viktor Skokic 1982 4.5 The Lansa runners
Malin Thunberg 1994 4.5
Malin Thunberg 1994 4.5
Sofia W 1970 4.5
Elize W 2012 4.5
Magnus Wahlund 1980 4.5
Anna Wahlund 1978 4.5
Adam Wahlund 2013 4.5
Julia Wahlund 2010 4.5
Johan Ward 1971 4.5 Stora Gåsemora IF
Erik Berggren 1967 11.5 Tullinge SK
Konrad Agnas 1990 11.5
Frank Johan Ahlberg 1968 11.5 IF Linnéa
Sophia Andersson 1992 11.5
Johan Beckman 1975 11.5 Svanbackens IF
Anna Beckman 1978 11.5 Svanbackens IF
Ulf Bojner 1962 11.5 P18IK
Pär Boqvist 1975 11.5 Mölndal Outdoor IF
Pia Boqvist 1972 11.5 Mölndal Outdoor IF
Erik Bovallius 2003 11.5 Järfälla OK
Robert Broberg 1993 11.5
Andrea Carmine Belin 1975 11.5 TälleHau
Emilie Dawrin 1985 11.5
Åsa Edman 1962 11.5 Roma IF
Jonna Edman Holmgren 1988 11.5
Henrik Eraybar 1969 11.5 P 18 IK
Jonatan Gårdh 1992 11.5 Ringmurens CK
Fred Grönwall 1981 11.5 FK Studenterna
Fredrik Hållén 1969 11.5 Ikhp
Johanna Hållén 2006 11.5
Elias Hållén 2004 11.5
Johan Härdfeldt 1974 11.5
Jakob Hendén 1997 11.5 Bak IS
Lisa Hjelm 1985 11.5 Hammarby
Johan Holm 1959 11.5
Björn Jansson 1977 11.5 Broa
Tore Johansson 1954 11.5
Linus Jorenbo 1982 11.5 Truesec
Albin Jorenbo 1985 11.5 Hammarby
Olle Kirchmeier 1989 11.5
Sara Liljegren 1981 11.5
Louise Linde 1968 11.5
David Molin 1982 11.5 Kiosken RI
Olof Olofsson 1971 11.5 Västergarn IF
Patrik Peter 1971 11.5
Joshua Prentice 1985 11.5
Lova Sallstedt 1994 11.5
Anders Sjöstrand 1980 11.5
Benjamin Skoglund 2005 11.5
Isak Svensson 1974 11.5
Olle Thunberg 1992 11.5
Pernilla Thunholm 1980 11.5
Mikael Väärä 1998 11.5
Andreas Wallen 1974 11.5
Mikael Wickman 1976 11.5 Hallstahammars SK SOFK

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2022-08-02 19:10.

BG 885-5587
Tillbaka till innehåll