Anmälda 2014 - Raukloppet

Besökare: 10182
Antal anmälda: 105 varav 65 betalda
Go to content

Main menu:

Anmälda 2014

Äldre resultat > 2014

199
Namn Födelseår Sträcka Klubb
0000 0
Åsa Bauermeister 1969 4.5 Butlex Runners
Adam Åhlander 1990 4.5 Team VV
Agnes Holmström 2002 4.5
Allis Nilsson 2004 4.5 Vimmerby OK
Anders Hallgren 1962 4.5 Team Vessa Pers
Anders Hansson 0000 4.5
Anette Ahlgren 1973 4.5
Anna Alksnis 1966 4.5 Sjöängen
Anna Jansson 1986 4.5
Anna Wachenfeldt 1985 4.5 Hellvis angels
Annika Pettersson 1968 4.5 Butlex Runners
Casper Jönsson 2002 4.5
Catrin Jacobsson 1980 4.5 Roma IF
David Wärmegård 0000 4.5
Ebba Kellström 1999 4.5
Elias Hållén 2004 4.5
Elisabeth Stålhammar 1967 4.5 AstraZeneca IF
Ellen Kingfors 1995 4.5
Elsa Norragård 0000 4.5
Emma Albinssons 1995 4.5 IFK Mora OK
Emma Henriksson 1995 4.5
Emma Lagergren 1973 4.5 Umeå
Erica Striby 1975 4.5
Erik Gahne 2004 4.5 Täby IS
Eva Lidén 1957 4.5
Fanny Pettersson 1998 4.5 Butlex Runners
Folke Svangren 2003 4.5 Gotlands Bro OK
Fredrik Bauermeister 1966 4.5 Butlex Runners
Fredrik Hesselgren 1977 4.5
Frida Erlandsson 0000 4.5
Gunnel Carlsson 1954 4.5
Gustaf Nilsson 2001 4.5 Vimmerby OK
Gustav Gahne 2001 4.5 Täby IS
Helen Löfqvist 1974 4.5
Helena Åhlander 1968 4.5 team vv
Helena Hartmann 1994 4.5
Helena Kyrning 0000 4.5
Henrik Norragård 0000 4.5
Ida Holmgren 1977 4.5
Ida Kellström 1997 4.5 Roma IF
Ingrid Ottosson Eng 1960 4.5
Jacob Sandberg 2001 4.5 Enebybergs IF
Jan Bojö 0000 4.5
Janne Fischer 1965 4.5 Team Vessa Per
Janne Salander 2065 4.5
Jens Deurell 0000 4.5
Jesper Christenson 1996 4.5 Butlex Runners
Johan Ahlgren 1980 4.5
Johan Hallgren 2002 4.5 Team Vessa Pers
Johanna Eriksson 0000 4.5
Johanna Näslund 1972 4.5
John Erlandsson 0000 4.5
Julia Pettersson 2000 4.5 Butlex Runners
Katarina Welin 1975 4.5
Katja Kristola Wiklund 2003 4.5
Kerstin Stålstam 1938 4.5
Kristina Wallhede 1963 4.5
Lars Wallhede 1963 4.5
Lena Boberg 1952 4.5
Lena Forsberg 1964 4.5 Butlex Runners
Lennart Hagerfors 1946 4.5
Lilly Wizén 1955 4.5 roma IF
Linda Berggren 1971 4.5
Linn Boltzius 1982 4.5
Lisa Kellström 2002 4.5
Märta Kellström 2005 4.5
Magnus Ringbom 0000 4.5
Malin Rahm 1983 4.5
Malin Söderberg 0000 4.5
Marcus Bottner 0000 4.5
Martin Widlund 1975 4.5 Örebro AIK
Mats Eriksson 1966 4.5
Mats Mattsson 1971 4.5
Monica Damberg 1976 4.5
Monika Svensson 1969 4.5
Nathalie Alksnis 1999 4.5 Sjöängen
Olle Svangren 2000 4.5 Gotlands Bro OK
Olof Halfvarson 2003 4.5
Oscar Wångberg Aneland 2003 4.5 OK Ravinen
Per Österberg 1963 4.5 Tankesmedjan Visby
Per Mattsson Striby 0000 4.5
Per Stålhammar 1962 4.5 Tullinge SK
Pernilla Ojala 1990 4.5
Pia Andersson 1962 4.5
Pia klingsell 1954 4.5
Rasmus Lund 0000 4.5
Rita Kristola Wiklund 2000 4.5
Robban Johannisson 1988 4.5 Butlex Runners
Ronnie Kristola 1954 4.5
Sara Bojö 0000 4.5
Simon Stålhammar 1998 4.5 Tullinge SK
Sofie Dahlström 0000 4.5
Sofie Leppänen 1992 4.5 Team VV
Stefan Boltzius 0000 4.5
Sture Åhs 1956 4.5 roma IF
Susanna Frisell 1985 4.5 Hellvis angels
Sussi Johannisson 1964 4.5 Butlex Runners
Sylvia Kahlström 1949 4.5 Roma IF
Theo Alksnis 2001 4.5 Sjöängen
Thomas Ekengren 1973 4.5
Tina ANdersson 1967 4.5 Team VV
Tommy Öman 1984 4.5 Roma IF
Torvald Berg 1957 4.5
Ulla Boden 1942 4.5 Roma IF
Ylva Svangren 1971 4.5 Gotlands Bro OK
Åsa Edman 1962 11.5 Roma IF
Adam Boiardt 0000 11.5
Anders Bagge 1977 11.5
Anders Nilsson 1969 11.5 Vimmerby OK
Anders Sandegård 1973 11.5 Glans IS
Andreas Hartmann 1967 11.5
Andreas Wallen 1974 11.5 Stockholm
Ann-Katrin Branting 1957 11.5
Anna Albinsson 1964 11.5 IFK Mora OK
Anna Fredriksson 1978 11.5 Källeryds RC
Anneli falk 1960 11.5
Bill Svensson 1960 11.5
Birgitta Henriksson 1963 11.5
Bobbie Baars 1958 11.5
Bodil Hall 1977 11.5 Försvarsmakten/Livgardet
Calle Öhrn 1963 11.5
Cecilia Andren 0000 11.5
charlotte Brodin 1972 11.5
Curt-Olof Mann 1959 11.5
Ellinor Albinsson 1998 11.5 IFK Mora OK
Emil Levin 1985 11.5
Ernst Nathorst-Böös 1960 11.5 Skär LK
Fanny Nikula 1986 11.5 GIF Sundsvall
Frank Johan Ahlberg 0000 11.5
Fred Grönwall 1981 11.5 Roma IF
Göran Adolfsson 1981 11.5
Gabriel Forsberg 2003 11.5 Aspuddsligan
Håkan Burell 1963 11.5
Hans Östberg 0000 11.5
Henrik Boberg 1977 11.5
Henrik Eraybar 1969 11.5 Visby P18
Ia Lönngren 1961 11.5 Roma IF
Ingela Gahne 1964 11.5 Team B3IT
Jöns Hellsing 1964 11.5 Broa IF
Jacob Albinsson 1998 11.5 IFK Mora OK
Jenny Sander 1978 11.5
Jens Swärd 1989 11.5
Jessica Östergren 1969 11.5 Arbrå
Jessica Levin 1971 11.5 Stockholm
Joachim Stuxgren 0000 11.5
Joakim Lundkvist 1967 11.5 Arbrå
Johan Persson 1984 11.5
Jonny Edin 0000 11.5
Justus Harling 0000 11.5
Kajsa Bornestad 1989 11.5
Karl Jacobsson 1981 11.5
Katarina Sterner 1963 11.5
Kristina Hållén 1974 11.5
Kristofer Ahlström 1979 11.5
Kristofer Byström 0000 11.5
Lasse Olsson 1955 11.5 Visby
Leif Svangren 1956 11.5 Gotlands Bro OK
Lotta Hansson 0000 11.5
Lova Hagerfors 1979 11.5
Magnus Gidlöf 1972 11.5
Marcus Hammarström 0000 11.5
Marcus Larsson 1977 11.5 KA 3 IF
Marika Olsson 1961 11.5 Tullinge GymMix
Martin Nilsson 1994 11.5 Färnäs SK Mora
Mattias Hult 0000 11.5
Mikael Lindberg 0000 11.5
Mikael Sterner 1962 11.5
Mikael Sundberg 1976 11.5 Team Escalate Nyköping
Monica Svensson 1964 11.5
Nicklas Björling 1976 11.5 Berber IS
Olle Falgén Enqvist 1991 11.5 GIF Sundsvall
Olof Olofsson 1971 11.5 Västergarn pärk
Olof Thunegard 1965 11.5 Roma IF
Oskar Falgén Nikula 1999 11.5 GIF Sundsvall
Patricia Bojanowski 1978 11.5
Pelle Bottner 1953 11.5
Per Branting 1958 11.5
Per Jemth 0000 11.5
Petra Mårtensson 1971 11.5 KA 3 IF
Pia Hellsing 1968 11.5 Broa IF
Rebecca Forsberg 1975 11.5 Aspuddsligan
Rickard Westerman 1974 11.5
Rikard Eduards 1977 11.5
Robert Kingfors 1963 11.5
Rune Gardell 1963 11.5 Visby
Sebastian Eklund 1985 11.5 Obsid.se
Sofia Bidö 1971 11.5 Stockholm
Stefan Wångberg 1965 11.5 OK Ravinen
Thomas Erikson 1971 11.5
Tobias Engström 1977 11.5
Tomas Kocijan 1971 11.5
Torsten Odin 1953 11.5 Scania IF
Ulf Bojner 0000 11.5
Ulf Uddbäck 0000 11.5
Urbal Ekgren 1961 11.5 Stockholm
Urban Boberg 1949 11.5
Yvonne Bengtsson 1956 11.5
Yvonne Skovshoved 1966 11.5 Visby

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2017-05-06 23:33.

BG 885-5587
Back to content | Back to main menu