Korta 2016 - Raukloppet

Besökare: 10183
Antal anmälda: 105 varav 65 betalda
Go to content

Main menu:

Korta 2016

Äldre resultat > 2016

Resultatlista

N Namn Klubb Tid
1 Gustaf Löf Hagström Spårvägens FK 00:15:53
2 Jakob Söderberg Yresta SK 00:16:24
3 Fredrik Stenström 00:16:33
4 Jacob Klint 00:17:20
5 Sebastian Stagh IFK Lidingö friidrott 00:17:33
6 Erik Karlsson 00:18:28
7 Gustav Hedin 00:18:29
8 Karl Ottfalk IFK Lidingö Friidrott 00:18:37
9 Carl-johan Liljeqvist Djursholm Indians 00:18:51
10 Maria Stagh Springande Rävarna 00:18:52
11 Gordon Ölund 00:18:58
12 Tom Thoren 00:19:01
13 Axel Ewalldh Storagåsemora IF 00:19:08
14 William Ward Stora Gåsemora IF 00:19:19
15 Eric Hovmöller 00:19:21
16 Christer Klint 00:19:35
17 Max Karlsson Tyresö friidrott 00:20:14
18 Ted Davidsson 00:20:19
19 Mattias Hult 00:20:24
20 Anton Klint 00:20:29
21 Louise Matsgård FC Djusholm 00:20:41
22 Johan Ward Stora Gåsemora IF 00:20:47
23 Felix Merle FC Viktoria 00:21:17
24 Arvid Ögren Stureby SK 00:21:22
25 Per Höglund 00:21:25
26 Niklas Strand 00:21:28
27 Jan Gyllenstein 00:21:34
28 Marcus Grunder Järfälla OK 00:22:04
29 Viktor Rahm 00:22:11
30 Malkolm Rådenman 00:22:19
31 Elias Hållén Aspuddens hjältar 00:22:32
32 Sara Woldegiorgis 00:22:35
33 Anders Ögren 00:22:36
34 Elvis Leonsson 00:22:36
35 Hanna Cedermark IFK Stockholm 00:22:37
36 Carina Wallenborg 00:22:38
37 Mattias Wallenborg 00:22:51
38 Jens Deurell 00:23:01
39 Louise douhan 00:23:08
40 Sebastian Hagelin 00:23:12
41 Cecilia Klint 00:23:14
42 amanda bladh 00:23:18
43 Pontus Rutström 00:23:19
44 Bodil Hall 00:23:20
45 Stefan Gustafsson Hov 00:23:21
46 Eric S Ölund 00:23:30
47 Hannes Härdelin Ankarvägens löparklubb 00:23:33
48 Felix Dobler Team Schänki 00:23:34
49 Jonas Noren IFK Lauter 00:23:44
50 David Sandström 00:23:46
51 Gustav Matsgård FC Djusholm 00:23:54
52 Sara Gordan 00:23:55
53 Maria Gleissberg 00:23:57
54 Håkan Weström 00:24:09
55 Carin Carlsson 00:24:13
56 Leif Johansson Gothem 00:24:14
57 Mathias Wahlsten 00:24:14
58 Pelle Bottner 00:24:19
59 Mikael Engbom 00:24:19
60 Helena Bring 00:24:20
61 Hannah Porsgaard 00:24:20
62 Cecilia Holmblad 00:24:21
63 Marcus Mattsson 00:24:22
64 Joakim Gustavsson Saab Korpen 00:24:37
65 Ellinore Edlund-Gustavsson Mantorp 00:24:38
66 Märta Kellström Roma if 00:24:43
67 Lisa Kellström 00:24:45
68 Eva Söderberg 00:24:54
69 Jan Fischer 00:24:57
70 Oliver Björk Västerås FK 00:24:58
71 Daniel Björk 00:24:59
72 Katarina Berggren Tullinge SK 00:25:00
73 josefin bladh 00:25:01
74 Sofie Asplund 00:25:04
75 Elias Hovmöller 00:25:05
76 Mats Hovmöller 00:25:05
77 Robert Bottner 00:25:14
78 Johanna Dolk 00:25:30
79 Lena Sandberg Team Gnestahälsa IF 00:25:32
80 Nina Liljeqvist Djursholm Indians 00:25:36
81 Nina Rahm 00:25:37
82 Milia Stork 00:25:38
83 Noah Rahm 00:25:38
84 Saga Stork 00:25:39
85 Kati Stork 00:25:39
86 Jonas Rahm 00:25:39
87 Björn Sperber 00:25:40
88 Viggo Härdelin Lidingö Basket 00:25:53
89 Inger Blomquist Lidingö 00:25:59
90 Mikael Sigstedt 00:26:00
91 Martin Rodell 00:26:08
92 Norah Helena Strand 00:26:17
93 Carolina Åhlström 00:26:17
94 Emelie Sandvad 00:26:17
95 Bo Finstorp 00:26:24
96 Monica Ölund 00:26:29
97 Olof Norén IFK Lauter 00:26:45
98 Molly Sandström 00:26:51
99 Elin Bäckman Stiftelsen 00:26:52
100 Alexander Viklund 00:26:55
101 Cecilia Blomquist 00:26:57
102 Micke Laggman 00:27:07
103 Tina Laggman 00:27:08
104 Sebastian Sundström 00:27:09
105 Åsa Dengg EKK 00:27:13
106 Ida Arnö 00:27:14
107 Sophie Arnö 00:27:19
108 Marita Morgan 00:27:29
109 Lilly Hartmann 00:27:49
110 Torsten Odin Scania IF 00:28:11
111 Alfons Hesselgren Kemi 00:28:30
112 Pia Hesselgren 00:28:31
113 Mattias Blomquist IFK Lidingö friidrott 00:28:38
114 Ellen Thermenius 00:29:03
115 Anna wahlund 00:29:25
116 Fatiha Fnina 00:29:33
117 Åsa Douhan 00:30:06
118 Emma Lagergren 00:30:38
119 Erik Skagert-Hellendal 00:31:26
120 Ann Thunberg 00:31:47
121 Annelie Theoren 00:31:48
122 Angelica Ränttilä 00:31:57
123 Charlotte Annerhult 00:32:48
124 Malin Annerhult 00:32:49
125 Emma Lagergren 00:33:04
126 Ulrika Eklund 00:33:04
127 Maria Kjeldsen 00:33:24
128 Alexander Lind Linde 00:34:39
129 Gunilla Odin 00:34:56
130 marita bladh 00:35:11
131 Jeanette Stigesjö Berghaga.Se 00:35:34
132 Kent Eklund Båta löparsällskap 00:36:06
133 Majken Eklund Båta löparsällskap 00:36:06
134 Johanna Hållén 00:36:29
135 Kaspian Hållén 00:36:34
136 Kristina Hållén 00:36:35
137 Arne Molin 00:36:45
138 Maria Linde 00:36:46
139 Nils Carlsson 00:38:13
140 Malin Rasmusson 00:38:47
141 Emil Wirebro Löpargänget motala 00:38:52
142 Amanda Wierebro Motala AIF 00:38:53
143 Rebecka Molin 00:39:42
144 Anette Molin 00:39:42
145 Julia Wahlund 00:44:50
146 Magnus Wahlund 00:44:51
147 Håkan Pettersson 00:45:16

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2017-05-06 23:33.

BG 885-5587
Back to content | Back to main menu