Korta 2014 - Raukloppet

Besökare: 12449
Antal anmälda: 264 varav 263 betalda
Go to content

Korta 2014

Äldre resultat > 2014

Resultatlista

N Namn Klubb Tid
1 Rasmus Lund 00:15:44
2 Tommy Öman Roma IF 00:16:02
3 Martin Widlund Örebro AIK 00:16:30
4 Gustav Gahne Täby IS 00:16:32
5 Ida Kellström Roma IF 00:17:48
6 Sture Åhs roma IF 00:18:29
7 Oscar Wångberg Aneland OK Ravinen 00:18:44
8 Per Österberg Tankesmedjan Visby 00:18:56
9 Erik Gahne Täby IS 00:19:21
10 Theo Alksnis Sjöängen 00:19:23
11 Erica Striby 00:19:24
12 Mats Mattsson 00:19:25
13 Sofie Dahlström 00:19:32
14 Anders Hansson 00:19:35
15 Frida Erlandsson 00:19:36
16 Lilly Wizén roma IF 00:19:40
17 Thomas Ekengren 00:19:46
18 Jacob Sandberg Enebybergs IF 00:20:00
19 Elisabeth Stålhammar AstraZeneca IF 00:20:02
20 Johan Ahlgren 00:20:06
21 Catrin Jacobsson Roma IF 00:20:39
22 Elsa Norragård 00:20:46
23 Simon Stålhammar Tullinge SK 00:20:49
24 Per Mattsson Striby 00:21:02
25 Rita Kristola Wiklund 00:21:12
26 Johan Hallgren Team Vessa Pers 00:21:28
27 Lars Wallhede 00:22:00
28 Magnus Ringbom 00:22:02
29 Elias Hållén 00:22:15
30 John Erlandsson 00:22:22
31 Jens Deurell 00:22:24
32 Fredrik Bauermeister Butlex Runners 00:22:24
33 Anette Ahlgren 00:22:35
34 David Wärmegård 00:22:37
35 Monica Damberg 00:22:40
36 Helen Löfqvist 00:22:45
37 Per Stålhammar Tullinge SK 00:22:47
38 Ebba Kellström 00:22:58
39 Stefan Boltzius 00:22:59
40 Jesper Christenson Butlex Runners 00:23:19
41 Robban Johannisson Butlex Runners 00:23:23
42 Linn Boltzius 00:23:29
43 Julia Pettersson Butlex Runners 00:23:30
44 Anders Hallgren Team Vessa Pers 00:23:51
45 Fredrik Hesselgren 00:23:56
46 Olle Svangren Gotlands Bro OK 00:23:59
47 Henrik Norragård 00:24:02
48 Jan Bojö 00:24:04
49 Malin Rahm 00:24:27
50 Sussi Johannisson Butlex Runners 00:24:29
51 Fanny Pettersson Butlex Runners 00:24:37
52 Marcus Bottner 00:24:39
53 Sylvia Kahlström Roma IF 00:24:47
54 Linda Berggren 00:24:50
55 Janne Fischer Team Vessa Per 00:25:00
56 Folke Svangren Gotlands Bro OK 00:25:13
57 Ylva Svangren Gotlands Bro OK 00:25:15
58 Malin Söderberg 00:25:29
59 Sofie Leppänen Team VV 00:25:31
60 Katja Kristola Wiklund 00:25:38
61 Ronnie Kristola 00:25:42
62 Emma Henriksson 00:25:50
63 Ellen Kingfors 00:25:54
64 Gustaf Nilsson Vimmerby OK 00:25:56
65 Anna Alksnis Sjöängen 00:26:10
66 Märta Kellström 00:26:20
67 Olof Halfvarson 00:26:30
68 Lisa Kellström 00:26:32
69 Helena Kyrning 00:26:36
70 Ida Holmgren 00:26:40
71 Torvald Berg 00:26:41
72 Tina ANdersson Team VV 00:26:42
73 Nathalie Alksnis Sjöängen 00:26:45
74 Lennart Hagerfors 00:26:56
75 Adam Åhlander Team VV 00:27:11
76 Pia Andersson 00:27:21
77 Anna Jansson 00:27:28
78 Agnes Holmström 00:27:39
79 Susanna Frisell Hellvis angels 00:27:46
80 Anna Wachenfeldt Hellvis angels 00:27:46
81 Pia klingsell 00:27:55
82 Emma Lagergren Umeå 00:28:18
83 Sara Bojö 00:28:41
84 Johanna Eriksson 00:28:41
85 Allis Nilsson Vimmerby OK 00:28:59
86 Helena Åhlander team vv 00:29:26
87 Janne Salander 00:29:35
88 Helena Hartmann 00:29:50
89 Kristina Wallhede 00:29:56
90 Emma Albinssons IFK Mora OK 00:30:09
91 Annika Pettersson Butlex Runners 00:30:13
92 Ulla Boden Roma IF 00:30:45
93 Lena Forsberg Butlex Runners 00:31:16
94 Åsa Bauermeister Butlex Runners 00:31:17
95 Ingrid Ottosson Eng 00:32:11
96 Gunnel Carlsson 00:32:33
97 Casper Jönsson 00:33:18
98 Mats Eriksson 00:33:31
99 Eva Lidén 00:34:26
100 Lena Boberg 00:36:02
101 Kerstin Stålstam 00:37:36
102 Johanna Näslund 00:44:31

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2017-10-27 22:47.

BG 885-5587
Back to content | Back to main menu