Anmälda och betalda (Sorterad på sträcka - sedan efternamn) - Raukloppet

Besökare: 18095
Antal anmälda: 139 varav 136 betalda
Go to content

Anmälda och betalda (Sorterad på sträcka - sedan efternamn)

Namn Födelseår Sträcka Klubb
Caroline Andersson 1986 4.5
Tina Andersson 1967 4.5 Team Valleviken
Peter Andersson 1965 4.5 Team Valleviken
David Andersson 1997 4.5 Team Valleviken
Ottilia Barnard 1982 4.5
Andrea Belin 1976 4.5 Tällehau
Carl Belin 2007 4.5 Tällehau
Cecilia Blomquist 1999 4.5
Inger Blomquist 1967 4.5 Lidingö
Pelle Bottner 1953 4.5
Jonas Dahlquist 1976 4.5 Djurgårdens IF
Thomas Ekengren 1973 4.5
Ann-Sofie Gahnström 1974 4.5
Karl Gierer 1962 4.5 Tallkrogen
Suzanne Gierer 1963 4.5 Tallkrogen
Mathias Granqvist 1967 4.5 Granqvistgruppen
Leo Guldåker 2001 4.5 Lilla Bjällerups IF
Pia Hesselgren 1962 4.5
Elliot Hesselgren-Kemi 2011 4.5
Alfons Hesselgren-Kemi 2008 4.5
Emil Järvinen 1988 4.5
Mira Johannesson 2004 4.5 Hammarby IF
Sara Kitabwalla 1966 4.5
Emma Lagergren 1973 4.5
Frida Lagerholm 1977 4.5
Alvar Lagerholm 2008 4.5 Reymersholms IK
Malin Lind 1982 4.5
Helen Löfqvist 1974 4.5
Håkan Lövdahl 1969 4.5
Reine Lövdahl 1970 4.5
Mattias Määttä 1991 4.5
Benita Månsson 1990 4.5 Hagaby GoIF Örebro
Torsten Odin 1953 4.5
Lars Österholm 1959 4.5
Karl Ottfalk 2006 4.5 IFK Lidingö Friidrott
Ingela Ottfalk 1964 4.5 IFK Lidingö Friidrott
Eva Pettersson 1967 4.5 Restaurang Fårögården
Noomi Riedel 1985 4.5
Pontus Rutström 2006 4.5
Lena Sandberg 1965 4.5 Team Gnesta Hälsa
Annica Sjölund 1967 4.5 IF Start
Frida Sjöström 1996 4.5 Berghaga.Se
Erica Sjöström 1994 4.5 Berghaga.Se
Elisabeth Stålhammar 1967 4.5
Per Stålhammar 1962 4.5 Tullinge SK
Jeanette Stigesjö 1965 4.5 Berghaga.Se
Annelie Theoren 1965 4.5 Team Gnrstahälsa IF
Elsa Torpare 2008 4.5 Sollentuna Fotbollsklubb
Astrid Torpare 2009 4.5 Sollentuna Fotbollsklubb
Maria Uusimäke 1993 4.5 Team Valleviken
Klara Wenneborg 1980 4.5 Färgargårdstorget Runners
Lena Werkelin 1957 4.5
Håkan Weström 1960 4.5
Hanna Widen 1990 4.5
Eva Widen 1957 4.5
Michael Belin 1977 11.5 Tällehau
Torvald Berg 1957 11.5 Kontraposto AB
Sofia Bidö 1971 11.5
Tord Bjuresten 1975 11.5
Patrik Blomquist 1967 11.5 Lidingö Triathlon
Mattias Blomquist 2006 11.5 IFK Lidingö Friidrott
Anna Blomqvist 1971 11.5 Granqvistgruppen
Henrik Boberg 1977 11.5
Pernilla Boije 1979 11.5
Ulf Bojner 1962 11.5
Christina Boldt 1969 11.5
Hampus Boldt 2000 11.5
Mattias Boldt 1970 11.5
Håkan Burell 1963 11.5
Gunnar Burström 1967 11.5
Kristofer Byström 1971 11.5
Torbjörn Carlsson 1959 11.5
Johanna Cedstam 1986 11.5
Maria Dahlman 1988 11.5
Urbal Ekgren 1961 11.5
HENRIK ERAYBAR 1969 11.5 P18 visby
Mikael Eriksson 1988 11.5
Karl Forssell 1987 11.5
Magnus Gidlöf 1972 11.5 Enskede midnight runners
Nicklas Guldåker 1970 11.5 Lilla Bjällerups IF
Jimmy Gustavsson 1983 11.5 Team Nordic Trail
Bodil Hall 1977 11.5
Anders Hansson 1968 11.5
Johan Härdfeldt 1974 11.5
Andreas Hartmann 1967 11.5 Kitas Berlin Süd-West
Jakob Hendén 1997 11.5 ICA Nyström
Bernhard Hirschauer 1962 11.5 Coaching by Trimaster - NSE
Ingela Högberg 1967 11.5 Form Gotland
Ida Holmgren 1977 11.5
Thomas Jonsson 1958 11.5
Björn Kallenberg 1974 11.5 O2 Extreme Team
Anne Kenttä 1962 11.5
Sofie Kindberg 1991 11.5
Louise Linde 1968 11.5
Malin Lindegren 1978 11.5
Johan Lindström 1984 11.5
Sebastian Månsson 1990 11.5 Hagaby GoIF Örebro
catarina Molin 1960 11.5
Johan Myhr 1979 11.5 Göteborg Energi IF
Therése Myhr 1982 11.5
Claes Nilsson 1961 11.5
Felicia nordenstam 1966 11.5
Anders Nordkvist 1962 11.5
Caroline Odalgård 1978 11.5 Vattenfalls IF Trollhättan
Calle Öhrn 1963 11.5
Olof olofsson 1971 11.5 Västergarn Pärk
Lasse Olsson 1955 11.5
Josefin Österholm 1988 11.5
Cristine Österholm 1962 11.5
Monica Östman 1960 11.5
David Östman 1993 11.5
Sebastian Pollack 1992 11.5 Gotland Bro Ok
Frida Rydelius 1976 11.5 Lidingö IFK
Henrik Rydelius 1975 11.5 Lidingö IFK
Mikael Sandberg 1967 11.5 Team Gnesta Hälsa
PerOla Schelvander 1980 11.5 Färgargårdstorget Runners
Roger Sjöström 1964 11.5 Berghaga.Se
Yvonne Skovshoved 1966 11.5
Frank Stange 1970 11.5
Camilla Stolt 1969 11.5
Joacim Stolt 1967 11.5
Andreas Sundvall 1983 11.5
Mikael Theoren 1963 11.5 Team Gnestahälsa IF
Ulf Uddbäck 1952 11.5 Gävle SK
Thomas Unsgaard 1971 11.5 SPIF TRI
Mikael Väärä 1998 11.5
Thomas Vernersson 1969 11.5
Beatrice Vesterberg 1992 11.5
Niklas Viklund 1977 11.5 Runacademy IF
Andreas Wallén 1974 11.5
Fabian Wennergren 1991 11.5
Kurt Werkelin 1959 11.5
Tomas Westerholm 1981 11.5 Hemavan if
Rickard Westerman 1974 11.5
Fabian Widen 1987 11.5
Robert Wreder 1969 11.5 Västerås

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2018-08-08 10:58.

BG 885-5587
Back to content