Långa 2014 - Raukloppet

Besökare: 15565
Antal anmälda: 51 varav 40 betalda
Go to content

Långa 2014

Äldre resultat > 2014

Resultatlista

N Namn Klubb Tid
1 Fred Grönwall Roma IF 00:39:25
2 Marcus Larsson KA 3 IF 00:40:54
3 Per Jemth 00:41:54
4 Olof Thunegard Roma IF 00:43:53
5 Frank Johan Ahlberg 00:47:12
6 Karl Jacobsson 00:47:31
7 Stefan WÃ¥ngberg OK Ravinen 00:48:14
8 Ã…sa Edman Roma IF 00:48:45
9 Anders Nilsson Vimmerby OK 00:49:14
10 Henrik Boberg 00:50:42
11 Justus Harling 00:50:52
12 Thomas Erikson 00:51:09
13 Bobbie Baars 00:51:31
14 Ingela Gahne Team B3IT 00:51:38
15 Anders Sandegård Glans IS 00:52:03
16 Jonny Edin 00:52:05
17 Tobias Engström 00:52:09
18 Andreas Wallen Stockholm 00:52:14
19 Rickard Westerman 00:52:28
20 Ulf Uddbäck 00:52:38
21 Leif Svangren Gotlands Bro OK 00:52:59
22 Sofia Bidö Stockholm 00:53:16
23 Jöns Hellsing Broa IF 00:53:40
24 Petra MÃ¥rtensson KA 3 IF 00:53:42
25 Hans Östberg 00:54:07
26 Mikael Lindberg 00:54:45
27 HÃ¥kan Burell 00:54:57
28 Curt-Olof Mann 00:55:41
29 Henrik Eraybar Visby P18 00:55:44
30 Mattias Hult 00:55:55
31 Fanny Nikula GIF Sundsvall 00:56:04
32 Nicklas Björling Berber IS 00:56:12
33 Kristofer Byström 00:56:22
34 Anders Bagge 00:56:22
35 Ia Lönngren Roma IF 00:56:33
36 Sebastian Eklund Obsid.se 00:57:00
37 Johan Persson 00:57:06
38 Olof Olofsson Västergarn pärk 00:57:26
39 Per Branting 00:57:43
40 Lotta Hansson 00:58:01
41 Ernst Nathorst-Böös Skär LK 00:58:33
42 Marcus Hammarström 00:58:53
43 Adam Boiardt 00:58:57
44 Bodil Hall Försvarsmakten/Livgardet 00:59:07
45 Urbal Ekgren Stockholm 00:59:15
46 Mikael Sundberg Team Escalate Nyköping 00:59:36
47 Emil Levin 01:00:00
48 Pia Hellsing Broa IF 01:00:20
49 Magnus Gidlöf 01:00:25
50 Rune Gardell Visby 01:00:33
51 Oskar Falgén Nikula GIF Sundsvall 01:00:34
52 Monica Svensson 01:01:15
53 Jenny Sander 01:01:20
54 Martin Nilsson Färnäs SK Mora 01:01:59
55 Katarina Sterner 01:02:03
56 Mikael Sterner 01:02:40
57 Pelle Bottner 01:02:46
58 Cecilia Andren 01:03:34
59 Anna Fredriksson Källeryds RC 01:03:40
60 Rebecca Forsberg Aspuddsligan 01:04:01
61 Ann-Katrin Branting 01:04:09
62 Göran Adolfsson 01:05:18
63 Olle Falgén Enqvist GIF Sundsvall 01:05:25
64 Anneli falk 01:05:41
65 Andreas Hartmann 01:05:45
66 Ulf Bojner 01:06:17
67 Kajsa Bornestad 01:06:31
68 Jens Swärd 01:06:31
69 Birgitta Henriksson 01:06:49
70 Robert Kingfors 01:06:49
71 Lasse Olsson Visby 01:06:53
72 Lova Hagerfors 01:06:59
73 Tomas Kocijan 01:07:34
74 Yvonne Skovshoved Visby 01:07:48
75 Kristina Hållén 01:08:16
76 Jessica Östergren Arbrå 01:08:16
77 Urban Boberg 01:08:53
78 Jessica Levin Stockholm 01:09:29
79 Joakim Lundkvist Arbrå 01:09:31
80 Patricia Bojanowski 01:09:40
81 Joachim Stuxgren 01:10:59
82 charlotte Brodin 01:12:38
83 Torsten Odin Scania IF 01:13:32
84 Anna Albinsson IFK Mora OK 01:15:53
85 Ellinor Albinsson IFK Mora OK 01:15:53
86 Marika Olsson Tullinge GymMix 01:18:27

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2018-07-20 06:56.

BG 885-5587
Back to content