Anmälda 2013 - Raukloppet

Besökare: 11880
Antal anmälda: 264 varav 263 betalda
Go to content

Main menu:

Anmälda 2013

Äldre resultat > 2013

189
Namn Födelseår Sträcka Klubb
Åke Eriksson1 1947 4.5
Amanda Hultman 1995 4.5 Västboås Goif
Anna Ekvall 1988 4.5
Anna Frey 1969 4.5
anna grönberg 1964 4.5
Anna Lihr 1969 4.5
Anna Wittur 1994 4.5
Anna-Stina Hellkvist 1947 4.5
Annelie Wirdefeldt 1969 4.5
Astrid Brehmer 1999 4.5
Axel Wallenborg 2001 4.5 IFK Österåker
Bella Molander 2005 4.5
Bengt Olzon 1932 4.5
Bo Svensson 1943 4.5
Camilla Stolt 1969 4.5
Carina Wallenborg 1970 4.5
Casper Jönsson 2002 4.5 Fårö IF
Catrin Jacobsson 1980 4.5 Roma If
Christian Johannisson 1960 4.5
Christine Österholm 1962 4.5
Daniel Nilsson 1974 4.5 FK Studenterna
David Hallbeg 1997 4.5 Västboås Goif
Ebba Kellström 1999 4.5
Emma Löf Hagström 1994 4.5 Spårvägens FK
Emma Lagergren 1973 4.5 Umeå
Fanny Hallgren 1992 4.5
Fredrik Palm 1975 4.5
Frida Erlandsson 1999 4.5 Fårösund GoIK
Gustaf Löf Hagström 1997 4.5 Spårvägens FK
Gustav Björeman 1984 4.5 Sundbybergs kommun
Håkan Tängerfors 1959 4.5
Hannes Gråberg 2002 4.5 IK Graip
Ida Bani Shoraka 2000 4.5 Team Ekeviken
Ida Holmgren 1977 4.5
Ida Kellström 1997 4.5 KA3 if
Ingrid Åstot 2004 4.5 IFK Umeå
Jakob Fältskog 1992 4.5
Jennifer Östergren 2002 4.5 Arbrå
Jessica Östergren 1969 4.5 Arbrå
Joacim Stolt 1967 4.5
Joakim Lundkvist 1967 4.5 Arbrå
Johan Hallgren 2002 4.5
Johan Malmros 1970 4.5 Väskinde
Johanna Kalström 2003 4.5 Fårö IF
Johanna Näslund 1972 4.5 Örebro AIK
Jonas Fornwall 1987 4.5 Sundbybergs kommun
Karin Wittur 1988 4.5
Karl Annerhult 1982 4.5
Kent Johannisson 1958 4.5
Kristoffer Dagerås 1981 4.5 Fårö Lamm Catering
Lars Österholm 1959 4.5
Leif Johansson 1944 4.5 Gothem
Lena Tängerfors 1958 4.5
Lennart Hagerfors 1946 4.5
Lillemor Wittur 1957 4.5
Lilly Wizen 1955 4.5
Lina Bani Shoraka 2002 4.5 Team Ekeviken
Line Blochmann Annas 2001 4.5 Fårö IF
Lisa Kellström 2002 4.5
Louise Florin 1967 4.5 Visby
Lukas Karlsson Frey 2000 4.5
Lynsey Rane 1983 4.5 Halmstad Garnisons Idrottsförening (HGIF)
Märta Kellström 2005 4.5
Magnus Klampe 1970 4.5 Fårö
Malcom Andersson 2001 4.5 Team Ekeviken
Maria Svensson 1983 4.5
Matilda Hallberg 2001 4.5 Västboås Goif
Mikael Blomme 1963 4.5
Morris Andersson 2003 4.5 Team Ekeviken
Niklas Sundin 1997 4.5 Älta IF
Olof Halfvarson 2003 4.5
olof pontusson 1937 4.5
Oscar Wångerg Aneland 2003 4.5 OK Ravinen
Pelle Bottner 1953 4.5
Petter Blochmann Annas 2003 4.5 Fårö IF
Rebecka Price 1977 4.5
Saga Östberg 1992 4.5
Simon Åstot 2000 4.5 IFK Umeå
Sixten Baars 1996 4.5
Sussi Johannisson 1964 4.5
sylvia kahlström 1949 4.5 roma if
Tilda Nikolausson 2000 4.5 Team Ekeviken
Tommy Öman 1984 4.5 Roma If
Torsten Odin 1953 4.5 Scania IF
Tuva Nikolausson 2000 4.5 Team Ekeviken
Ulrika Andersson 1974 4.5
Ulrika Hallberg 1970 4.5 Västboås Goif
Ulrika Nikolausson 1970 4.5 Team Ekeviken
Ulrika Sundström 1963 4.5
Urbal Ekgren 1961 4.5 Stockholm
William Nilsson 2006 4.5 IFK Lidingö
Åsa Edman 1962 11.5 Roma IF
Adam Herlitz 1972 11.5 Kolstad runners
Agnes Åstot 1997 11.5 IFK Umeå
Anders Kylhammar 1962 11.5
Anders Lindberg 1961 11.5 Garda IK
Anders Wadell 1961 11.5
Andreas Nikolausson 1972 11.5 Team Ekeviken
Ann Leesment 1957 11.5
Anna Hedelius 1969 11.5 Kolstad runners
Anna Johansson 1973 11.5
Anneli Falk 1963 11.5
Bobbie Baars 1958 11.5
Calle Öhrn 1963 11.5
camilla wallin 1973 11.5 trappsniglarna
Carina Brehmer 1964 11.5
Crister Åstot 1967 11.5 IFK Umeå
Daniel Fagerberg 1979 11.5 Saab AB
Daniel van Berlekom 1955 11.5 Stockholms Posten IK
Ellinor Torpare 1977 11.5 Norrortspolisen
Elsa Sjögren 1984 11.5
Erik Wikholm 1985 11.5 Halmstad Garnisons Idrottsförening (HGIF)
Francky BARBET 1978 11.5 VS FERTOIS
Frank Johan Ahlberg 1968 11.5
Fred Grönwall 1981 11.5 Roma IF
Fredrik Björkstedt 1972 11.5
Fredrika Miller 1985 11.5
Göran Adolfsson 1981 11.5
Göran Willis 1950 11.5
Gisela Kjellberg 1959 11.5 Strömstad Löparklubb
Håkan Burell 1963 11.5
Håkan Karlsson 1957 11.5
Hannes Buckard 1972 11.5 Team Linguacom
Hans Östberg 1971 11.5 Austers
Harald Brehmer 1996 11.5
Helene Ahlberg 1961 11.5
Henrik Hallberg 1967 11.5 Västboås Goif
Ia Lönngren 1961 11.5 Roma IF
Ingrid Bojner 1973 11.5
Jörgen Vigsten 1969 11.5
Jan Jakvik 1973 11.5
Jerry Sundin 1958 11.5 Älta IF
Jessica Levin 1971 11.5 Stockholm
Johan Gråberg 1969 11.5 Friggars Gård
Johan Holm 1959 11.5
Johan Setterberg 1963 11.5 Funäsdalens IF
John Jonsson 1977 11.5
Kaj Bergkvist 1967 11.5
Karin Kussak 1961 11.5
Karin Stephansson 1969 11.5
Karl Thyman 1996 11.5
Karolina Andersson 1967 11.5
Karolina Thyman 1993 11.5
Katarina Löf Hagström 1965 11.5 Nacka
Konrad Löwhagen 1974 11.5 Hällsvik if
kristian herner 1978 11.5 Storstockholms brandförsvar
Kristofer Ahlström 1979 11.5
Kristoffer Mellander 1972 11.5 Bua IF
Lasse Olsson 1955 11.5
Lena Jansson 1961 11.5 Friskis o Svettis
Lisa Östberg 1970 11.5
Louise Linde 1968 11.5
Magnus Gidlöf 1972 11.5 Springtime
Malin Sundin 1992 11.5 Älta IF
Marcus Larsson 1977 11.5 KA3 IF
Marcus Wadell 1982 11.5
Maria Tiricke 1969 11.5 Svaide Roma
Marie Stenberg 1961 11.5
Marlene Hansson 1986 11.5
Martin Widlund 1975 11.5 Örebro AIK
Matilda Widgren 1995 11.5
Mats Eklund 1960 11.5
Niklas Karlsson 1994 11.5
Olof Olofsson 1971 11.5 Västergarn Pärk
Patrik Östberg 1961 11.5
Patrik Annebäck 1971 11.5 Olofstorp
Patrik Lihr 1968 11.5
Per-Olof Brehmer 1964 11.5
Petra Mårtensson 1971 11.5 KA3 IF
Pia Hellsing 1968 11.5
Richard Mosten 1965 11.5 IF Linnéa löpning
Rickard Westerman 1974 11.5
Rune Gardell 1963 11.5
Sara Johansson 1979 11.5
Sebastian Eklund 1985 11.5 Jajja Communications
Simon Hallberg 1995 11.5 Västboås Goif
Sofia Bidö 1971 11.5 Stockholm
Staffan Palm 1964 11.5 Stjärnarve
Stefan Otterström 1971 11.5 Vendelsö
Stefan Wångberg 1965 11.5 OK Ravinen
Stefan Wahlgren 1974 11.5 Visborgs OK
Susanne strage 1971 11.5 Team Ekeviken
Thomas Eriksson 1971 11.5
Tony Gradert 1964 11.5 Katten Karlsson
Tore Johansson 1954 11.5 Hammarby
Torvald Berg 1957 11.5
Ulf Bojner 1962 11.5 P18
Yvonne Bengtsson 1956 11.5 IK Tjelvar
Yvonne Skovshoved 1966 11.5

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2017-09-06 19:11.

BG 885-5587
Back to content | Back to main menu