Herrar Korta 2016 - Raukloppet

Besökare: 12449
Antal anmälda: 264 varav 263 betalda
Go to content

Herrar Korta 2016

Äldre resultat > 2016

Resultatlista

N Namn Klubb Tid
1 Gustaf Löf Hagström Spårvägens FK 00:15:53
2 Jakob Söderberg Yresta SK 00:16:24
3 Fredrik Stenström 00:16:33
4 Jacob Klint 00:17:20
5 Sebastian Stagh IFK Lidingö friidrott 00:17:33
6 Erik Karlsson 00:18:28
7 Gustav Hedin 00:18:29
8 Karl Ottfalk IFK Lidingö Friidrott 00:18:37
9 Carl-johan Liljeqvist Djursholm Indians 00:18:51
10 Gordon Ölund 00:18:58
11 Tom Thoren 00:19:01
12 Axel Ewalldh Storagåsemora IF 00:19:08
13 William Ward Stora Gåsemora IF 00:19:19
14 Eric Hovmöller 00:19:21
15 Christer Klint 00:19:35
16 Max Karlsson Tyresö friidrott 00:20:14
17 Ted Davidsson 00:20:19
18 Mattias Hult 00:20:24
19 Anton Klint 00:20:29
20 Johan Ward Stora Gåsemora IF 00:20:47
21 Felix Merle FC Viktoria 00:21:17
22 Arvid Ögren Stureby SK 00:21:22
23 Per Höglund 00:21:25
24 Niklas Strand 00:21:28
25 Jan Gyllenstein 00:21:34
26 Marcus Grunder Järfälla OK 00:22:04
27 Viktor Rahm 00:22:11
28 Malkolm Rådenman 00:22:19
29 Elias Hållén Aspuddens hjältar 00:22:32
30 Anders Ögren 00:22:36
31 Elvis Leonsson 00:22:36
32 Mattias Wallenborg 00:22:51
33 Jens Deurell 00:23:01
34 Sebastian Hagelin 00:23:12
35 Pontus Rutström 00:23:19
36 Stefan Gustafsson Hov 00:23:21
37 Eric S Ölund 00:23:30
38 Hannes Härdelin Ankarvägens löparklubb 00:23:33
39 Felix Dobler Team Schänki 00:23:34
40 Jonas Noren IFK Lauter 00:23:44
41 David Sandström 00:23:46
42 Gustav Matsgård FC Djusholm 00:23:54
43 Håkan Weström 00:24:09
44 Leif Johansson Gothem 00:24:14
45 Mathias Wahlsten 00:24:14
46 Pelle Bottner 00:24:19
47 Mikael Engbom 00:24:19
48 Marcus Mattsson 00:24:22
49 Joakim Gustavsson Saab Korpen 00:24:37
50 Jan Fischer 00:24:57
51 Oliver Björk Västerås FK 00:24:58
52 Daniel Björk 00:24:59
53 Elias Hovmöller 00:25:05
54 Mats Hovmöller 00:25:05
55 Robert Bottner 00:25:14
56 Noah Rahm 00:25:38
57 Jonas Rahm 00:25:39
58 Björn Sperber 00:25:40
59 Viggo Härdelin Lidingö Basket 00:25:53
60 Mikael Sigstedt 00:26:00
61 Martin Rodell 00:26:08
62 Bo Finstorp 00:26:24
63 Olof Norén IFK Lauter 00:26:45
64 Alexander Viklund 00:26:55
65 Micke Laggman 00:27:07
66 Sebastian Sundström 00:27:09
67 Torsten Odin Scania IF 00:28:11
68 Alfons Hesselgren Kemi 00:28:30
69 Mattias Blomquist IFK Lidingö friidrott 00:28:38
70 Erik Skagert-Hellendal 00:31:26
71 Alexander Lind Linde 00:34:39
72 Kent Eklund Båta löparsällskap 00:36:06
73 Kaspian Hållén 00:36:34
74 Arne Molin 00:36:45
75 Nils Carlsson 00:38:13
76 Emil Wirebro Löpargänget motala 00:38:52
77 Magnus Wahlund 00:44:51
78 Håkan Pettersson 00:45:16

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2017-10-27 22:47.

BG 885-5587
Back to content | Back to main menu