Anmälda 2015 - Raukloppet

Besökare: 11880
Antal anmälda: 264 varav 263 betalda
Go to content

Main menu:

Anmälda 2015

Äldre resultat > 2015

266
Namn Födelseår Sträcka Klubb
Åsa Ambuhm 1971 4.5
Åsa Dengg 1965 4.5 Austers 1:31
Albert Norlén 2003 4.5 Team Ormsalva
Alfons Hesselgren Kemi 2008 4.5
alva fornwall 2002 4.5
Alva Nordlinder 2006 4.5 GKIK
Anders Hansson 1968 4.5
Andres Westerberg 1982 4.5
Anna Lundin 1984 4.5
Anna Nordberg 1978 4.5
Annelie Norlén 1972 4.5 Team Ormsalva
Annelie Theoren 1965 4.5
Annika Ejdertun 1962 4.5 Roma IF
Ante Hemhälä 1947 4.5
Arvid Johanson 2002 4.5 Mälarö SOK
August Nordlinder 2002 4.5
Björn Gustavsson 1962 4.5
Björn Sander 1957 4.5
Bo Finstorp 1957 4.5
Bosse Johanson 2002 4.5 Mälarö SOK
Carina Olander 1963 4.5
Casper Lindahl 2002 4.5
Catarina Molin 1960 4.5
Catrin Jacobsson 1980 4.5 Roma IF
Cecilia Blomquist 1999 4.5 Lidingö
charlotta fornwall 1972 4.5
Ebba Kellström 1999 4.5
Ebba Lundin 1988 4.5
Elisabeth Stålhammar 1967 4.5 Tullinge sk
Emil Dackehed 2001 4.5
Emma Karlsson 1985 4.5
Erik Johanson 2002 4.5 Mälarö SOK
Erik Norlén 2005 4.5 Team Ormsalva
Eva Lisa Fjällström 1954 4.5 Lif-stilen
Fredrik Hesselgren 1977 4.5
Frida Tranälv 2002 4.5
Helen Löfqvist 1974 4.5
Helena Hartmann 1994 4.5
Helena Nordlinder 1945 4.5
Helena Roos 1975 4.5
Henrik Ahlm 1984 4.5
Ia Lönngren 1961 4.5 Roma IF
Ida Kellström 1997 4.5 Roma IF
Inger Ansved-Blomquist 1967 4.5 Lidingö
Jan Fischer 1965 4.5
Jan-Åke Tegebro 1948 4.5 Spjuttan IF
Jeanette Stigesjö 1965 4.5 berghaga.se
Johan Fyhr 1961 4.5
Johan Nyström Roos 1976 4.5
Johan Wargfors 1982 4.5
Johanna Duell 1985 4.5 Elektro 10
Johanna Hartmann 1991 4.5
Jonas Fornwall 1987 4.5 Linköpings universitet
Jonathan Sjöqvist 2003 4.5
Josefin Löfström 1986 4.5
Josefin Urkom 1983 4.5
Julian Öhlin 1995 4.5
Kati Stork 1975 4.5
Katja Kristola Wiklund 2003 4.5
Katrine Claesson 1965 4.5
Kenta Johannisson 1958 4.5 Butlex Runners
Kerstin Billsten 2063 4.5
Kerstin Dahlin 1970 4.5
Kerstin Lagergren 1942 4.5
Kristina Sporre 1967 4.5
Leif Johansson 1944 4.5
Lena Fyhr 1961 4.5
Lennart Hagerfors 1946 4.5
Lilly Hartmann 2003 4.5
Lisa Ekenberg 1998 4.5 Sundsvalls kk
Lisa Fornwall 1987 4.5 Falu lasarett
Lisa Kellström 2002 4.5
Lotta Ottosson 1965 4.5 Uppsala LK
Louise Florin 2067 4.5 Visby
Märta Kellström 2005 4.5
Magnus Ringbom 1968 4.5
Malin Rahm 1983 4.5
Malva Stenlund 2004 4.5
Maria Boman Hansson 1969 4.5
Maria Drott 1972 4.5
Marianne Persson 1945 4.5
Martin Hartmann 2001 4.5
Matildha Lundin 1984 4.5
Max Wendt 2002 4.5
Oskar Wendt 2004 4.5
Pelle Bottner 1953 4.5
Per Stålhammar 1962 4.5 Tullinge sk
Petra Bengtsson 1967 4.5
Pia Andersson 1962 4.5
Pia Hansson 1977 4.5
Ragnar Persson 1949 4.5
Richard Fyhr 1984 4.5
Rita Kristola Wiklund 2000 4.5
Rolf Nordlinder 1948 4.5
Ronnie Kristola 1954 4.5
Sara Fyhr 1984 4.5
Sara Woldegiorgis 1974 4.5
Sophie Arnö 1966 4.5
Stefan Lundin 1953 4.5
susann Hansson 1954 4.5 Gotlands Bro ok
Susanna Hillgren 1988 4.5
Susanne Berg 1958 4.5
Sussi Johannisson 1964 4.5 Butlex Runners
sylvia Kahlström 1949 4.5 Roma IF
Thomas Ekengren 1973 4.5
Tommie Johannisson 1984 4.5 Butlex Runners
Tommy Öman 1984 4.5 Roma IF
Tonja Strömholm 1959 4.5
Tore Pettersson 2045 4.5 Roma if
Ulla Boden 1942 4.5 Roma IF
vera fornwall 2000 4.5
Viktoria Sporre 1972 4.5
William Yttergren 2000 4.5 Roma IF
Ali Ahmad 1991 11.5 SV Tasmania
Anders Höglind 1971 11.5
Anders Hallgren 1962 11.5 Team Vessapers
Anders Johansson 1970 11.5
Anders Kylhammar 1962 11.5 Chiparamba FC
Anders Lindberg 1961 11.5 Svaide Roma SOK
Anders Nordkvist 1962 11.5
Andreas Ahlin 1984 11.5
Andreas Hartmann 1967 11.5
Ann-Katrin Branting 1957 11.5
Anna Muszynska 1981 11.5
Anna Svedin 1968 11.5
Anna von Wachenfeldt 1985 11.5 Hellvis Angels
Anneli Falk 1963 11.5 Grand Fitness
Anneli Lindberg 1965 11.5
Axel Eklund 1995 11.5
Bernhard Hirschauer 1962 11.5
Björn Jansson 1977 11.5
Bobbie Baars 1958 11.5
Bodil Hall 1977 11.5
Calle Öhrn 1963 11.5
Catharina Karlsson 1957 11.5
Charlotte Fyhr 1989 11.5
Charlotte Karlsson 1984 11.5 Hässelby SK
Charlotte Stade 1991 11.5
Christian Karlsson 1978 11.5
Daniel Eklund 1983 11.5
Daniel Fagerberg 1979 11.5
Daniel Hedström 1979 11.5
Daniel van Berlekom 1955 11.5
David Andersson 1986 11.5
Demetrio Barros 1971 11.5 Nordic Flyers Team
Elin Lööf 1982 11.5 Själsö United
Ellen claesdotter Pettersson 1978 11.5
Erik berggren 1967 11.5 Tullinge SK
Erik Edman 1976 11.5
Erik Myrlöv 1991 11.5
Fanny Velinge 1985 11.5
Fred Grönwall 1981 11.5 Roma IF
Fredrik Eriksson 1966 11.5
Freja Stenlund 1995 11.5
Göran Adolfsson 1981 11.5
Göran Gylfe 1968 11.5 IFK Lidingö
Gabriella Lanciotti 1970 11.5
Gustaf Lundström 1985 11.5
Gustav Björeman 1984 11.5 Sundbybergs kommun
Gustav Casselbrant 1984 11.5
Håkan Burell 1963 11.5
Hannes Hovmöller 1999 11.5
Hans Hovmöller 1970 11.5
Henric Persson 1983 11.5
Henrik Ahlqvist 1975 11.5 FCIF
Henrik Sandelius 1986 11.5
Ida Åkerlund 1976 11.5
Ida Holmgren 1977 11.5
Jakub Muszynski 1982 11.5
Jerker Bergström 1963 11.5
Jerry Ahlstedt 1972 11.5 Ringmurens ck
Jerry sundin 1958 11.5 Älta IF
jesper nordlinder 1972 11.5 Arnes Fanclub
Jessica Berkvist 1973 11.5
Jessica Levin 1971 11.5
Jimmie Lind 1980 11.5
Joakim Timgren 1982 11.5
Joel Bergelin 1981 11.5 Atletico Basquiat 1996
Johan Öberg 1978 11.5 Visborgs OK
Johan Härdfeldt 1974 11.5
Johan Malmros 1970 11.5
Johan Persson 1984 11.5
Johan Suneson 1963 11.5
Johannes Öhlin 1973 11.5 Solvikingarna / Skadekompassen.se
Jonathan Fagerlund 1991 11.5
Josefin Bjönness 1973 11.5
Kajsa Nilsson 1976 11.5
Karin Kussak 1961 11.5 Chiparamba FC
Karl Jacobsson 1981 11.5 Skadekompassen
Karn Andersson 1987 11.5
kasper nordlinder 1975 11.5 Själsö United
Kennet Olander 1963 11.5 Tullinge SK
Kristian Wendt 1970 11.5 Ajb
Kristina Ekenberg 1963 11.5 teama vilse
Kristofer Byström 1971 11.5
Lina Lauberg 1983 11.5
Linda Gralvik 1973 11.5
Linda Jutberger 1976 11.5
Linnea Timgren 1990 11.5
Linus Jorenbo 1982 11.5 Hammarby
Lisa Askbrink 1980 11.5
Louise Branting 1987 11.5
Louise Linde 1968 11.5
Lova Hagerfors 1979 11.5
Ludvig Berling 1988 11.5
Ludvig Knutsson 1981 11.5
Magnus Fransson 1964 11.5 Fårö IF
Magnus Gidlöf 1972 11.5 Enskede midnight runners
Magnus Hermansson 1968 11.5
Malin Järletoft 1982 11.5
Marcus Larsson 1977 11.5 KA3 IF
Marianne Lindberg Lagerin 1966 11.5
Marit Lindberg 1961 11.5
Martin Karlström 1975 11.5
Mats Eklund 1960 11.5
Mats Stenmarck 1950 11.5 IF Start
Mattias Bylund 1981 11.5
Mattias Forsblom 1973 11.5
Mattias Mårtensson 1971 11.5 KA3 IF
Mia Koch 1986 11.5
Mia Spångberg Erixon 1973 11.5 FM MHS K
Mika Lahti 1970 11.5 Roma IF
Mikael Engbom 1975 11.5
Mikael Lindberg 1969 11.5
Mikael Stenström 1975 11.5
Mikael Theoren 1963 11.5 Team Gnestahälsa IF
Niklas Löfgren 1978 11.5 Själsö United
Niklas Sundin 1997 11.5 Älta IF
Olle Widgren 1989 11.5
Olof Olofsson 1971 11.5 Västergarn pärk
Pär Arvered 1979 11.5
Patrik Östberg 1961 11.5 Austers 1:31
Patrik Blomquist 1967 11.5 Lidingö Triathlon
Pehr Ambuhm 1971 11.5
Per Branting 1958 11.5
Per Ekström 1990 11.5
Per Karlsson 1961 11.5
Per Nilsson 1975 11.5
Petra Mårtensson 1971 11.5 KA 3 IF
Renee Karlsson 1958 11.5
Rickard Westerman 1974 11.5
Roger Sjöström 1964 11.5 berghaga.se
Sara Widgren 1991 11.5
Sebastian Eklund 1985 11.5 Team Obsid
Sofia Bidö 1971 11.5 Stockholm
Sofia Hörner 1979 11.5
Stefan Grip 1963 11.5 Öbacka LK
Stefan Leonsson 1973 11.5
Stian Strömholm 1998 11.5
Susanna von Wachenfeldt 1985 11.5 Hellvis Angels
Sven Andersson 1965 11.5
Sven Stork 1967 11.5
Therése Broström 1979 11.5
Theresa olsson 1977 11.5 FCIF
Thomas Ekenberg 1964 11.5 team vilse
Thomas Erikson 1971 11.5 Spif
Thomas Johnson 1958 11.5
Thomas Pettersson 1970 11.5
Tomas Söderberg 1962 11.5
Torbjörn Karlsson 1969 11.5 Mälarö SOK
Tore Johansson 1954 11.5 Hammarby
Torsten Odin 1953 11.5 Scania IF
Tove Rönnbäck 1997 11.5 Visborgs OK
Ulf Bojner 1962 11.5 P18 IK
Ulf Uddbäck 1952 11.5 Gävle Skidkamrater
Urbal Ekgren 1961 11.5 Stockholm

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2017-09-06 19:11.

BG 885-5587
Back to content | Back to main menu