Anmälda 2016 - Raukloppet

Besökare: 11880
Antal anmälda: 264 varav 263 betalda
Go to content

Main menu:

Anmälda 2016

Äldre resultat > 2016

288
Namn Födelseår Sträcka Klubb
Åsa Dengg 1965 4.5 EKK
Åsa Douhan 1954 4.5
Alexander Lind Linde 2008 4.5
Alexander Viklund 2003 4.5
Alfons Hesselgren Kemi 2008 4.5
amanda bladh 2001 4.5
Amanda Wierebro 2007 4.5 Motala AIF
Anders Ögren 1973 4.5
Anette Molin 1971 4.5
Angelica Ränttilä 1988 4.5
Ann Thunberg 1961 4.5
Anna wahlund 1978 4.5
Annelie Theoren 1965 4.5
Anton Klint 2005 4.5
Arne Molin 2008 4.5
Arvid Ögren 2005 4.5 Stureby SK
Axel Ewalldh 2000 4.5 Storagåsemora IF
Björn Sperber 1978 4.5
Bo Finstorp 1957 4.5
Bodil Hall 1977 4.5
Carin Carlsson 2002 4.5
Carina Wallenborg 1970 4.5
Carl-johan Liljeqvist 2004 4.5 Djursholm Indians
Carolina Åhlström 1982 4.5
Catherine Arpö 1989 4.5
Cecilia Blomquist 1999 4.5
Cecilia Holmblad 1986 4.5
Cecilia Klint 1970 4.5
Charlotte Annerhult 1967 4.5
Christer Klint 1968 4.5
Daniel Björk 1982 4.5
David Sandström 1964 4.5
Elias Hållén 2006 4.5 Aspuddens hjältar
Elias Hovmöller 2008 4.5
Elin Bäckman 1989 4.5 Stiftelsen
Ellen Thermenius 2006 4.5
Ellinore Edlund-Gustavsson 1999 4.5 Mantorp
Elvis Leonsson 2002 4.5
Emelie Sandvad 1987 4.5
Emil Wirebro 1973 4.5 Löpargänget motala
Emma Eklund 2004 4.5
Emma Lagergren 1973 4.5
Emma Lagergren 1973 4.5
Eric Hovmöller 2006 4.5
Eric S Ölund 1961 4.5
Erik Karlsson 1999 4.5
Erik Skagert-Hellendal 1985 4.5
Erik Wallenborg 2007 4.5 IFK Österåker
Eva Söderberg 1963 4.5
Fatiha Fnina 1962 4.5
Felix Dobler 2003 4.5 Team Schänki
Felix Merle 2003 4.5 FC Viktoria
Fredrik Stenström 1980 4.5
Gabriella Gardell 1998 4.5
Gordon Ölund 2002 4.5
Gunilla Odin 1954 4.5
Gustaf Löf Hagström 1997 4.5 Spårvägens FK
Gustav Hedin 1993 4.5
Gustav Matsgård 2004 4.5 FC Djusholm
Håkan Pettersson 1956 4.5
Håkan Weström 1960 4.5
Hanna Cedermark 1994 4.5 IFK Stockholm
Hannah Porsgaard 1986 4.5
Hannes Härdelin 2003 4.5 Ankarvägens löparklubb
Helena Bring 1986 4.5
Ida Arnö 2000 4.5
Inger Blomquist 1967 4.5 Lidingö
Jacob Klint 2001 4.5
Jakob Söderberg 2000 4.5 Yresta SK
Jan Fischer 1965 4.5
Jan Gyllenstein 1957 4.5
Jeanette Stigesjö 1965 4.5 Berghaga.Se
Jens Deurell 1963 4.5
Joakim Gustavsson 1966 4.5 Saab Korpen
Johan Ward 1971 4.5 Stora Gåsemora IF
Johanna Dolk 1984 4.5
Johanna Hållén 2006 4.5
Jonas Noren 1969 4.5 IFK Lauter
Jonas Rahm 1977 4.5
josefin bladh 2004 4.5
Julia Wahlund 2010 4.5
Karl Ottfalk 2006 4.5 IFK Lidingö Friidrott
Kaspian Hållén 2011 4.5
Katarina Berggren 1968 4.5 Tullinge SK
Kati Stork 1975 4.5
Kent Eklund 1951 4.5 Båta löparsällskap
Kristina Hållén 1974 4.5
Leif Johansson 1944 4.5 Gothem
Lena Sandberg 1965 4.5 Team Gnestahälsa IF
Lilly Hartmann 2003 4.5
Lisa Kellström 2002 4.5
Louise douhan 1990 4.5
Louise Matsgård 2002 4.5 FC Djusholm
Märta Kellström 2005 4.5 Roma if
Magnus Wahlund 1980 4.5
Maja Wallenborg 2003 4.5
Majken Eklund 2004 4.5 Båta löparsällskap
Malin Annerhult 1973 4.5
Malin Rasmusson 1966 4.5
Malkolm Rådenman 2005 4.5
Marcus Grunder 2005 4.5 Järfälla OK
Marcus Mattsson 1986 4.5
Maria Gleissberg 1985 4.5
Maria Kjeldsen 1964 4.5
Maria Linde 1966 4.5
Maria Stagh 1969 4.5 Springande Rävarna
marita bladh 1963 4.5
Marita Morgan 1966 4.5
Martin Rodell 1983 4.5
Mathias Wahlsten 1981 4.5
Mats Hovmöller 1972 4.5
Mattias Blomquist 2006 4.5 IFK Lidingö friidrott
Mattias Hult 1976 4.5
Mattias Wallenborg 1972 4.5
Max Karlsson 2004 4.5 Tyresö friidrott
Micke Laggman 1970 4.5
Mikael Engbom 1975 4.5
Mikael Sigstedt 1959 4.5
Milia Stork 2006 4.5
Molly Sandström 1999 4.5
Monica Ölund 1964 4.5
Niklas Strand 1970 4.5
Nils Carlsson 2005 4.5
Nina Liljeqvist 1973 4.5 Djursholm Indians
Nina Rahm 1978 4.5
Noah Rahm 2008 4.5
Norah Helena Strand 1974 4.5
Oliver Björk 2008 4.5 Västerås FK
Olof Norén 2003 4.5 IFK Lauter
Pelle Bottner 1953 4.5
Per Höglund 1969 4.5
Per Hedlund 1954 4.5
Pia Hesselgren 1962 4.5
Pontus Rutström 2006 4.5
Rebecka Molin 2006 4.5
Rita Kristola Wiklund 2000 4.5
Robert Bottner 1971 4.5
Saga Stork 2008 4.5
Sara Gordan 1972 4.5
Sara Woldegiorgis 1974 4.5
Sebastian Hagelin 1991 4.5
Sebastian Stagh 2008 4.5 IFK Lidingö friidrott
Sebastian Sundström 1988 4.5
Sofie Asplund 1982 4.5
Sophie Arnö 1966 4.5
Stefan Gustafsson 1970 4.5 Hov
Ted Davidsson 2000 4.5
Tina Laggman 1975 4.5
Tom Thoren 1973 4.5
Torsten Odin 1953 4.5 Scania IF
Ulrika Eklund 1968 4.5
Viggo Härdelin 2002 4.5 Lidingö Basket
Viktor Rahm 2005 4.5
William Ward 2001 4.5 Stora Gåsemora IF
Åsa Edman 1962 11.5 RomaIF
Åsa Forsman 1977 11.5 Elit saltsjöbaden
Alain Dobler 1974 11.5 Team Schänki
Anders Pettersson 1975 11.5
Andrea Belin 1976 11.5
Andreas Eklund 1977 11.5 Båta löparsällskap
Andreas Gäfvert 1980 11.5
Andreas Grunder 1969 11.5 Järfälla OK
Andreas Hartmann 1967 11.5
andreas phersson 1975 11.5 Gotlandsbrook
Ann Leesment 1957 11.5 Mälarö SOK
Anna Svedin 1968 11.5
Beatrice Sundmark 1975 11.5 @Duvstigen1
Björn Jansson 1977 11.5
Bobbie Baars 1958 11.5
calle öhrn 1963 11.5
Cecilia Jigstedt 1980 11.5 Sportsgym Åre
Christian Douhan 1982 11.5
Cicela Fischer 1961 11.5 Knivsta
Daniel Eklund 1983 11.5 Båta löparsällskap
Daniel Petersson 1970 11.5
Daniel van Berlekom 1955 11.5 Stockholms Posten IK
Dennis Segerdahl 1979 11.5
Emil Merle 2000 11.5 FC Viktoria
Emil Schön 1975 11.5
Erik Asplund 1976 11.5
Erik Berggren 1967 11.5 Tulllinge SK
Erik Edman 1976 11.5 Broa Runners
Erik Strömbäck 1977 11.5 Skär LK
Erik Wijnbladh 1972 11.5 Team Schänki
Erika Lönn 1965 11.5 Team Nordic Trail
Fred Grönwall 1981 11.5 Roma IF
Fredric Killén 1980 11.5 OK Skogsvargarna
Fredrik Englund 1967 11.5
Fredrik Eriksson 1966 11.5 IK Ymer
Fredrik Lindgren 1980 11.5
Fredrik Söder 1978 11.5
fredrik tingström 1989 11.5
Göran Adolfsson 1981 11.5
Göran Mejer 1976 11.5
Göran Rietz 1973 11.5
Håkan Burell 1963 11.5
Håkan Karlsson 1957 11.5
Hans Östberg 1971 11.5 EKK
henrik eraybar 1969 11.5 P18 visby
Henrik Persson 1966 11.5 Careco Sport Club
Ia Lönngren 1961 11.5 Roma IF
Ida Holmgren 1977 11.5
Isak Svensson 1974 11.5 Aspuddens hjältar
Jacob Stedman 1978 11.5
Jacob Wallin 1978 11.5 Järlö IK
Jakob Hendén 1997 11.5 ICA Nyström
Janne West 1982 11.5
Jenny Ögren 1973 11.5
Jenny Järeholm 1973 11.5
Jenny Sander 1978 11.5
Jessica Levin 1971 11.5
Jimmie Carlsson 1976 11.5
Joakim Bengtsson 1962 11.5 Ale90
Joakim Jonsson 1966 11.5
Joel Bergelin 1981 11.5 FK Studenterna
Joel Häggmark 1986 11.5
Johan andersson 1988 11.5 The Panoply Steelband
Johan Lindvall 1984 11.5 Naprapatlandslaget
Johan Myhr 1979 11.5 Göteborg Energi IF
Johanna Carlsson 1978 11.5
Julia Björnsdotter 1991 11.5
Julia Jansson Nordin 1991 11.5 nordic military training
Julia Kastensson 1997 11.5 Eneby BK
Katarina Löf Hagström 1965 11.5 Spårvägens FK
Kerstin Cedermark 1964 11.5 TSM
Kicki Isaksson 1968 11.5
Kristina Hovmöller 1976 11.5
Kristofer Ahlström 1979 11.5
Lars Olsson 1955 11.5
Linda Rietz 1976 11.5
Linn Boltzius 1982 11.5
Linnéa Tholsby 1980 11.5
Linus Adolfson 1999 11.5 Lexbydals runners
Linus Löfgren 1982 11.5 Nyköping
Lotta Härdelin 1972 11.5
Lotta Holmgren 1975 11.5
Lotta Ottosson 1965 11.5 Uppsala LK
Louise Linde 1968 11.5
Ludvig Berling 1988 11.5
Madeleine Hellberg 1988 11.5
Magdalena Grunder 1973 11.5 Järfälla OK
Malin Andersson 1973 11.5
Marcus Eriksson 1981 11.5 Högsrums FF
Marcus Larsson 1977 11.5 Ka3 if
Maria Andersson 1969 11.5
Maria Ekelund 1977 11.5
Maria Larsdotter Ekström 1979 11.5
Marléne Nyberg 1972 11.5
Martin Hartmann 2001 11.5 SSC Suedwest
Matilda Johansson 1981 11.5
Mattias Eklund 1985 11.5
Mattias Qviström 1972 11.5
Michael Belin 1977 11.5
Mikael Kastensson 1970 11.5 Eneby BK
Mikael Sandberg 1967 11.5 Team Gnestahälsa IF
Mikael Stenström 1975 11.5 Mejakuli Inc.
Moa Lindholm 1981 11.5
Niklas Korswall 1970 11.5
Nils Westberg Ahlmark 1981 11.5 Brf Damhatten1
Olle Thunberg 1992 11.5 Team Gnestahälsa IF
Olof Olofsson 1971 11.5 Västergarn Pärk
Pär Jenestam 1965 11.5 Mariefred Global Runners
Patrik Östberg 1961 11.5 EKK
Patrik Blomquist 1967 11.5 Lidingö Triathlon
Per Alm 1973 11.5 IK Sendrag
Per Näslund 1965 11.5
Peter Jigstedt 1980 11.5 Hanson Åre
Petra Mårtensson 1971 11.5
Philip Näslund 1996 11.5
Rickard Westerman 1974 11.5
Roger Engström 1967 11.5
Roger Sjöström 1964 11.5 Berghaga.Se
Ronny Gunnarsson 1961 11.5 Lexbydals runners
Rune Gardell 1963 11.5 Coctailexperterna
Sebastian Grabne 1985 11.5 Team OBSID
Simon Sköld 1983 11.5 Västerås LK
Stefan Leonsson 1973 11.5
Sven Stork 1967 11.5
Therése Myhr 1982 11.5
Thomas Erikson 1971 11.5 SPIF
Tim Stad 1988 11.5
Torbjörn Hagelin 1961 11.5 Bålsta IK
ulf bojner 1962 11.5 P18 IK
Ulf Jansson 1958 11.5 Nordic Military Training
Ulrika Andersson 1981 11.5 Stenugnsbageriet Sudersand
Ulrika Viklund 1972 11.5
William Grunder 2003 11.5 Järfälla OK
Yvonne Skovshoved 1966 11.5

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2017-09-06 19:11.

BG 885-5587
Back to content | Back to main menu