Korta 2013 - Raukloppet

Besökare: 10183
Antal anmälda: 105 varav 65 betalda
Go to content

Main menu:

Korta 2013

Äldre resultat > 2013
Namn Födelseår Sträcka Klubb
1 Tommy Öman Roma If 16:37:46
2 Jakob Fältskog 17:27:31
3 Gustaf Löf Hagström Spårvägens FK 17:33:77
4 Ida Kellström KA3 if 17:48:94
5 Kristoffer Dagerås Fårö Lamm Catering 17:53:01
6 Niklas Sundin Älta IF 18:18:61
7 Gustav Björeman Sundbybergs kommun 18:38:93
8 Simon Åstot IFK Umeå 18:51:25
9 Emma Löf Hagström Spårvägens FK 18:58:67
10 Mikael Blomme 19:02:39
11 Oscar Wångerg Aneland OK Ravinen 19:55:60
12 Lilly Wizen 19:57:79
13 Sixten Baars 20:08:48
14 Magnus Klampe Fårö 20:12:70
15 Frida Erlandsson Fårösund GoIK 20:36:60
16 Hannes Gråberg IK Graip 20:54:86
17 William Nilsson IFK Lidingö 21:14:70
18 Daniel Nilsson FK Studenterna 21:23:18
19 Ida Bani Shoraka Team Ekeviken 21:30:64
20 Johan Malmros Väskinde 21:41:91
21 Leif Johansson Gothem 21:46:97
22 Catrin Jacobsson Roma If 21:58:12
23 Urbal Ekgren Stockholm 22:00:46
24 Pelle Bottner 22:21:48
25 Malcom Andersson Team Ekeviken 23:01:32
26 Ebba Kellström 23:02:52
27 Fanny Hallgren 23:22:39
28 Noak Hellsing 23:33:96
29 Kent Johannisson 23:35:55
30 Amanda Hultman Västboås Goif 23:36:38
31 Anna Ekvall 23:41:70
32 Karl Annerhult 23:43:25
33 Saga Östberg 24:19:62
34 Jonas Fornwall Sundbybergs kommun 24:40:20
35 sylvia kahlström roma if 24:49:55
36 Torsten Odin Scania IF 25:31:49
37 Ulrika Nikolausson Team Ekeviken 25:37:63
38 Tuva Nikolausson Team Ekeviken 25:38:49
39 Johan Hallgren 25:43:78
40 Anna Lihr 25:46:43
41 Åke Eriksson1 25:47:62
42 Axel Wallenborg IFK Österåker 25:48:85
43 Carina Wallenborg 25:50:48
44 Ulrika Sundström 25:53:70
45 Christian Johannisson 25:54:67
46 Maria Svensson 26:03:00
47 Lynsey Rane Halmstad Garnisons Idrottsförening (HGIF) 26:03:49
48 Petter Blochmann Annas Fårö IF 26:08:17
49 Johanna Kalström Fårö IF 26:13:55
50 anna grönberg 26:30:49
51 Line Blochmann Annas Fårö IF 26:42:21
52 Lisa Kellström 26:42:63
53 Astrid Brehmer 26:43:93
54 Ida Holmgren 26:54:73
55 Emma Lagergren Umeå 27:00:73
56 Olof Halfvarson 27:02:72
57 Johanna Näslund Örebro AIK 27:07:29
58 Jennifer Östergren Arbrå 27:07:86
59 Joakim Lundkvist Arbrå 27:08:26
60 Jessica Östergren Arbrå 27:11:91
61 susann hansson vif gutefriidrott 27:26:05
62 Lennart Hagerfors 28:02:10
63 Bo Svensson 28:08:57
64 Lina Bani Shoraka Team Ekeviken 28:09:38
65 Märta Kellström 28:09:92
66 Bella Molander 29:08:52
67 Ulrika Andersson 29:14:52
68 Sussi Johannisson 29:19:48
69 Louise Florin Visby 29:26:60
70 Håkan Tängerfors 29:30:62
71 David Hallbeg Västboås Goif 29:53:82
72 Anna Wittur 29:56:00
73 Annelie Wirdefeldt 30:05:09
74 Karin Wittur 31:05:97
75 Rebecka Price 31:16:69
76 olof pontusson 31:25:23
77 Morris Andersson Team Ekeviken 31:39:54
78 Lena Tängerfors 32:04:72
79 Ulrika Hallberg Västboås Goif 32:30:68
80 Matilda Hallberg Västboås Goif 32:31:20
81 Anna-Stina Hellkvist 32:59:29
82 Casper Jönsson Fårö IF 36:25:88
83 Bengt Olzon 37:05:52
84 Lillemor Wittur 39:19:25
85 Ingrid Åstot IFK Umeå 50:34:30

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2017-05-06 23:33.

BG 885-5587
Back to content | Back to main menu