Herrar långa. - Raukloppet

Besökare: 11880
Antal anmälda: 264 varav 263 betalda
Go to content

Main menu:

Herrar långa.

Resultat i år

Resultatlista

N Namn Klubb Tid
1 Fred Grönwall Roma IF 00:38:33
2 Oskar Arlebo KFUM Örebro OK 00:40:52
3 Fredrik Härdfeldt Örebro AIK 00:43:00
4 Joakim Sköld Östling Ica handlarnas IF 00:43:33
5 Richard Löwenborg P18 IK 00:43:47
6 Abdul Khaliq Mirzazade 00:43:57
7 Andreas Falk SIK 00:43:59
8 Frank Johan Ahlberg IF Linnéa Friidrott 00:44:53
9 Jakob Hendén ICA Nyström 00:45:38
10 Thomas Unsgaard SPIF TRI 00:46:21
11 Albin Arlebo KFUM Örebro OK 00:46:48
12 Björn Jansson 00:47:02
13 Joel Bergelin Ica handlarnas IF 00:47:12
14 Mikael Kahlström IK Akele 00:47:18
15 Daniel Petersson Tyresö FK 00:47:23
16 Patrik Blomquist Lidingö Triathlon 00:47:52
17 Mikael Wickman Hallstahammar 00:48:43
18 Andreas Gäfvert Formtopp IF 00:48:59
19 Arvid Nystedt 00:49:15
20 Karl Jacobsson Skadekompassen 00:50:03
21 Rickard Westerman 00:50:24
22 Olle Thunbeg IFK Stockholm 00:50:30
23 Ludvig Berling 00:50:35
24 Ture Engstrom 00:50:38
25 Alexander Eckerstein Ica handlarnas IF 00:50:40
26 Johan Lindvall Sudersand Resort 00:50:41
27 Peter Dahlgren 00:50:49
28 Thomas Åkerström 00:51:42
29 Bobbie Baars RunGtoup 00:51:54
30 Erik Ahlrot Elmhults Sport Club 00:52:01
31 Johan Härdfeldt Nytorget Runners 00:52:06
32 Andreas Wallen 00:52:23
33 Roland Komaromi 00:52:52
34 Emil Byström 00:52:59
35 Fredrik Hållén 00:53:17
36 Jacob Gunnefur 00:53:18
37 Pontus Thulin 00:53:26
38 Anders Lavfors Centrum OK 00:53:31
39 Petter Segelman Lindqvist 00:53:49
40 Peter Lindqvist 00:53:56
41 Christer Engqvist 00:54:40
42 Herman Looström Värmdö Hockey 00:54:49
43 Petter Hellstrand Hammarby FK 00:54:52
44 Ulf Uddbäck Gävle Skidkamrater 00:54:56
45 Robert Kingfors Kingrikson 00:54:59
46 Morgan Karlsson Öckerö IF 00:55:29
47 Niklas Hedberg mStudio 00:55:36
48 Fredrik Lagerkvist Freble IK 00:56:10
49 Jörgen Åkerlund Livet 00:56:14
50 Daniel van Berlekom Stockholms Postens IK SPIK 00:56:34
51 Gustav Casselbrant 00:56:37
52 Martin Hartmann SSC Südwest 00:56:42
53 Magnus Hermansson Trappefolket 00:57:08
54 Joakim Koch 00:57:22
55 Calle Öhrn 00:57:29
56 Patrik Löfroth 00:57:46
57 Håkan Karlsson Mälarä SOK 00:58:33
58 Jimmy Gustavsson 00:58:34
59 Håkan Burell 00:59:06
60 Fredrik Nilsson 00:59:09
61 Andreas Hartmann 00:59:28
62 Frank Geertsen 01:00:18
63 Axel Lindberg 01:00:53
64 Laurent Despujols 01:01:00
65 Alexander Wall 01:01:10
66 Niklas Löfgren Själsö United 01:01:17
67 SveinErik Rugås Mälarö lp 01:01:52
68 Michael Belin Stocksund 01:02:05
69 Mikael Sandberg Team Gnestahälsa IF 01:02:16
70 Mikael Theoren Team Gnestahälsa IF 01:02:42
71 Classe Brewitz 01:03:54
72 Kristofer Byström 01:03:57
73 Fredrik Ohlsson GTR 01:04:13
74 Jacob Douglas 01:04:46
75 Mikael Engbom 01:05:06
76 Ludvig Kingfors Kingrikson 01:05:10
77 Leif Silversund 01:05:14
78 patrik peter 01:05:54
79 Roger Sjöström Berghaga.Se 01:08:08
80 Jörgen Kleist 01:11:01
81 Johnny Johansson Norrtälje 01:15:11
82 Elmer Lauthers Gränsö Olympiad Förbund 01:19:15
83 Torbjörn Lauthers Gränsö Olympiad Förbund 01:19:18
84 Jimmy Olsson 01:20:53

Webb-ansvarig: Björn Jonsson Senast uppdaterad: 2017-09-06 19:11.

BG 885-5587
Back to content | Back to main menu